ZAPRASZAM NA MOJE PIERWSZE ROZDANIE!! Kliknij TUTAJ.

sobota, 27 sierpnia 2011

Nowe pękacze w mojej kolekcji : ))

 Moja kolekcja powiększyła się o kolejne 4 lakiery. Ale mam wytłumaczenie dla siebie! To pękacze, w których ja jestem wprost zakochana : )


Kupiłam je w moim małym, osiedlowym sklepiku za 9zł. 
Nigdy nie słyszałam o tych lakierach. Są to ever shine beauty & care crackle nail polish. 
Mieliście kiedyś do czynienia z nimi?


Moje kolory to 9, 12, 13 i 15. Dziewiątka to przepiękny niebieski, dość ciemny, ale intensywny. Dwunastka to ciemny fiolet, bardzo mi się podoba. Trzynastka natomiast to brąz, dość nietypowy. Ostatni - pietnastka - to szarość z drobinkami.Nie mogłam się powstrzymać i zaraz po zakupie pomalowałam mój francuski manicure (! ;p) lakierami. Kolor na paznokciach był zupełnie odmienny od tego, który widzimy w opakowaniu. Jednak nie przeszkadzało mi to tak bardzo. Pęknięcia wyszły mi całkiem ładne, przynajmniej mi się podobają. Nie lubię efektu "szorstkości" paznokcia, więc pomalowałam je bezbarwnym top coatem wibo. I wiecie co? :D Top coat podbił kolor lakieru. Niebieski nabrał intensywności, fioletowy i brąz także, a w szarości widać drobinki, które wcześniej nie były zauważalne. Polubiłam te lakiery, zobaczymy jak z trwałością : )

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Mam identyczny tylko żółty i też za 9zł. :D też potem pomalowałam tym lakierem z wibo ;)

Sylvia pisze...

Rewelacyjne kolory! Ja mam tylko dwa pękacze, czarny i srebrny...widziałam też biały i chyba sobie kupię, kosztują tylko 1 funta :)